אודות MyBio

הרעיון של MyBio פשוט:
ככל שתכיר את הגנטיקה שלך טוב יותר, תוכל לשמור על עצמך טוב יותר. לשמור על משקל גופך, על חיוניות, וכמובן על הבריאות המיטבית. שלך.

MyBio הוקמה כדי להוביל בישראל את תחום התאמת תזונה ואורח חיים לפי גנטיקה. MyBio מביאה לקהל רחב את האיבחון המוביל בתחום הגנטיקה של התזונה ואת היכולת לבנות תכנית תזונה מותאמת אישית על בסיס הפרופיל הגנטי המתקבל.
על מנת לאפשר ללקוחותינו ליהנות מהמהפכה המדעית והטכנולוגית של תזונה מותאמת אישית, חברנו לחברת GenePlanet אשר פיתחה בדיקה גנטית רחבה ומקיפה להתאמת פרופיל תזונה אישי.
MyBio הינה הנציגה הבלעדית של חברת GenePlanet בישראל. הבדיקות נשלחות לשבדיה ומבוצעות במעבדות היוקרתיות של חברת TATAA Biocenter

GenePlanet היא חברה אירופאית בתחום הביוטכנולוגיה העוסקת בבדיקות ומחקרים גנטיים. החברה מתמחה הן בבדיקות גנטיות "מכוונות צרכן" המיועדות ישירות למשתמשי הקצה הצרכנים והן בבדיקות גנטיות קליניות, שביכולתן לסייע לרופאים בהחלטות הנוגעות לדרכי טיפול למטופלים.

ל- GenePlanet ניסיון מוכח במחקר ופיתוח, בשיטות אבחון מולקולרי מתקדמות, בביואינפורמטיקה ובסטטיסטיקה. לחברה מחלקת מחקר ופיתוח פנימית והיא עובדת בשיתוף פעולה מחקרי עם מגוון אוניברסיטאות מובילות באירופה.

geneplanet logo

TATAA Biocenter היא המעבדה הגנטית בה מפוענחים הדגימות הגנטיות של Geneplanet. המעבדה, הממוקמת בשבדיה, הינה הספקית המובילה באירופה של שירותי אנליזה לחומצות גרעין של qPCR והמפיצה בעלת המגוון הרחב ביותר של מוצרי qPCR בשבדיה.
בנוסף, מעבדה זו הנה המרכז הגדול ביותר בעולם של קורסים מעשיים והכשרות לבדיקות qPCR ו- Next Generation Sequencing) NGS).
המעבדה, אשר נוסדה בשנת 2001 על ידי חלוצי תחום ה- qPCR, היא הספקית המובילה באירופה של שירותי פרופיל גנטי, המבוססים על quantitative real-time PCR) qPCR) ו- Next Generation Sequencing.

לאתר החברה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן